Každý máme svoje zvíře - Totemová zvířata
TOTEMOVÁ ZVÍŘATA

Pro začátek :
 • Mnozí lidé totemová zvířata označují také jako "duchovní rádce".
 • Hodně lidí zvíře jako osobního duchovního průvodce zavrhuje.
 • Nesmíme zapomínat ,že zvířata jsou také rozumové bytosti!
 • Když budeme znát svoje totemové zvíře a utvoříme si s ním harmonický vztah tak nás to přiblíží více k přírodě a svému já
Jak zjistit svoje totemové zvíře ?

Když se lidé ocitnou na jisté úrovni svého duchovního vývoje, snaží se navázat spojení se svým totemovým zvířetem.
Je mnoho způsobů jak zjistíme kdo je naše totemové zvíře.
Je tu také ještě jedna věc, na každého člověka může být totemových zvířat i více a nebo se můžou měnit. Například když procházíme těžkými změnami může za námi přijít jiné zvíře a pomáhat nám v těchhle těžkých chvílích. Můžete mít jak již jsem zmiňovala, totemových zvířat víc a pokaždé si přivolat třeba jiné podle toho jaké zvíře chce být součástí vašeho života. Přivolat jej můžeme kdykoliv.
Totemová zvířata si nevybíráme my ale oni si v podstatě vybírají nás. Tak nějak by se to dalo říci.Nebo ještě přesněji ,že si volíte jeden druhého.
Pamatujte ,že všechny věci z přírody s námi komunikují.
Aby jste se se svým zvířetem spojili, potřebujete hlavně trpělivost, ochotu a otevřenost novým věcem a přírodě. Až bude správný čas, vaše totemové zvíře za vámi přijde. Platí zde také pravidlo, žádné zvíře není mocnější než druhé, každé nás má co naučit. Proto si nepřejde třeba aby vaše totemové zvíře bylo konkrétní, třeba kočka. Upřesníme si to. Máte třeba moc rádi kočky a přejete si za každou cenu aby byla vaším totemovým zvířetem. Vznikne pak jakýsi kompromis vašeho přání a takhle by to být nemělo.
Když se vám ukáže zvíře které vám nepřipadá jako pravé, nemusíte jej přijmout. Například mě kdyby se ukázala jako totemové zvíře včela asi bych z toho nebyla moc nadšená (mám skoro traumatický strach z včel,vos, sršní).
Je možné ,že vaše totemové zvíře se vám ukáže skrze jiné aby vám pomohlo rozproudit váš potenciál.
Svoje totemové zvíře můžeme vidět ve snech, při astrálním cestování, někteří jej vidí stále když chtějí, nebo jej slyší. Můžete mít takový zvláštní pocit v břiše a prostě vám naskočí v hlavě ,že vaše zvíře je vedle vás nebo ,že se vám snaží nějak pomoci.

Jak najdu svoje totemové zvíře? (nejsnazší cesta)

 • najděte si nějaké klidné místo, může to být u vás doma když tam momentálně nikdo není, nebo třeba v lese jak je libo
 • můžete si zapálit něco vonného na uvolnění
 • lehněte si nejlépe na záda aby se vám končetiny nekřížili nebo si sedněte ale aby vám nebylo nic nepříjemné
 • nyní můžete začít žádat například "prosím, ukaž se mi, pokud je ten správný čas" nebo jakkoliv jinak to je jen a jen na vás
 • poté si přestavujte sami sebe někde na krásném místě třeba kde už jste byli, někde v přírodě, hory, moře, jezero. Nejlepší je přestavovat si ,že jdete po cestě třeba k jezeru, ano musíte si trochu vyvinout silnou představivost.
 • Zda se vám nějaké zvíře ukáže tak v srdci poznáte ,že je to vaše totemové zvíře
 • tohle cvičení nevyjde hned na poprvé pokud nemáte silnou představivost, chce to cvik
 • trpělivost, může se to zdařit až na po x-té
 • opakujte nějakolikrát do týdne a pěkně oči na štopkách pořád ! může vám dát znamení ve formě jiného zvířete nebo znamení ve snu, nebo dostanete tématický dar. Cokoliv
 • pokud se setkáte se svým zvířetem, poděkujte mu ,že se vám zjevilo
Problém většiny lidí

Napíši to sem protože většina lidí má právě s týmhle problém a je na to mnoho otázek.
Toto vzniká třeba v případě ,že nemáte moc silnou vizualizaci nebo chcete až až přehnaně moc na vaše totemové zvíře přijít.
O co tedy jde? Jde o to. Vrátíme se k cestě a představování si ,že jdeme za zvířetem. Aby jste to pochopili. Jdete po cestě ale hlavu nemáte dost uvolněnou a čistou takže se nedokážete soustředit a pak vidíte zvíře kterékoliv vás napadne a zvířata se můžou měnit a vám naskočí otázka "tohle je ono? vždyť já si to vymyslel, to není ono" .
Tak tohle vzniká právě tou neuvolněnou myslí nebo když si přejete například to aby vaše totemové zvíře byla ta kočka. Pamatujete?
Až totemové zvíře uvidíte tak to poznáte a takhle otázka vám nenaskočí. Třeba na vás bude ve vaší mysli mluvit a říkat něco co by jste si vážně nevymysleli.
Někdo může říkat ,že tyhle výpravy za zvířetem jsou vlastně astrální cesty. Ano je tomu tak. Pokud aktivně astrálně cestujete tak je tohle velice lehké.


Kdyby jste čemukoliv nerozuměli nebo máte další otázky, pište komentáře. Ráda odpovím. Doufám ,že to bylo vše srozumitelné! A přeji hodně štěstí !
Doporučuji také zda se chcete dozvědět víc tak knihu "Totemová zvířata" od Celia M.Gunn. Jsou tam popisky co jednotlivá zvířata značí, jaké povahové rysy atd....

Siren


Výsledek obrázku pro bear wallpaper

Komentáře

 1. Na tvoji metodu určení zvířete jsem ještě neměla dost čas a vhodné rozpoložení, ale tak nějak jsem si vždy říkala, že mým totemovým zvířetem by mohla být sova, ale podle jednoho testu na internetu jsem medvěd a podle indiánského horoskopu je to datel tak nevím :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak tady píšeš o těch horoskopech, to jsem také četla, že tvoje totemové zvíře je to z horoskopu ale jsou na to docela hodně negativní reakce. Hlavně by mělo strašně moc lidé stejné zvířata a to docela takové které neodpovídají jeho povaze ani :D. Takže asi jediný takový jistý a zaručený "test" jsou ty hluboké meditace a to se někomu ani nemusí povést a je to dlouhé to chápu. Jinak já bych byla Labuť :D podle toho indiánského.

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Nabíjení kamenů

Okultismus, čarodějnictví a magie